Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 500 érintőképernyője...

Nokia 500 érintőképernyője nem működik. Mitől lehet? Másnak volt ilyen?

Figyelt kérdés
2012 májusban vettem, telenoros, akkor volt új, eddig semmi probléma nem volt vele. Netezés közben, opera minivel, elkezdett összevissza mozogni a kép, mintha hozzáértem volna pedig nem. Próbálkoztam hard resettel (hangerőgomb+lezárógomb+zöldéspiros gomb egyszerre) mert a gombok müködnek csak a képernyő nem, de attól nem történt semmi. Lehetne vele vmit csinálni házilag ami nem veszélyezteti a garanciáját? jó lenne... ha nem lesz semmi akkor pedig megy szervizbe.

2013. jan. 26. 22:27
 1/5 A kérdező kommentje:
nokia pc suite-tal csináltam rajt szoftver frissitést, de az sem segitett, bár csak programokat telepitett. A phoenix nevü program segithet vmit? firmware frissittéssel? ez bezavarhat-e a garanciának? amúgy nem érte semmilyen szokatlan külsőhatás, sem erősebb nyomás sem víz vagy bármi ilyesmi, le sem esett hanem tényleg csak egyik pillanatról a másikra megbolondult.
2013. jan. 26. 22:32
 2/5 anonim ***** válasza:

"Lehetne vele vmit csinálni házilag ami nem veszélyezteti a garanciáját?"


Házilag visszaviszed.

2013. jan. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
de hát még van rajta garancia valószínűleg, akkor meg mi a probléma?
2013. jan. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
csak az hogy igy pillanatnyilag használhatatlan a telefon és szükségem lenne rá, ha pedig szervizbe lesz nem tudom meddig és nem adnak cseretelefont akkor meg használhatom az agyon használt leharcolt 6120-asom amiért még kell utazgatnom 200km-t, ezért lenne jobb ha használhatóvá tudnám tenni
2013. jan. 27. 09:59
 5/5 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy házilag menni fog, bent meg szólsz, hogy mindenképp kell cseretelefon
2013. jan. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!