Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Samsung...

Mi a véleményetek a Samsung Galaxy SIII-ról?

Figyelt kérdés
Új telefont készülök venni és ez az egyik kiszemeltem, de az az igazság, hogy olvasgattam itt az oldalon is és hát elbizonytalanodtam. Egyesek istenítik mások viszont lehordják. Főleg saját tapasztalatok érdekelnének.
2013. jan. 26. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
42%

Isteníteni és fikázni is hiba.

Egy jó, gyors és erős készülék, de látszódik rajta, hogy Samsung, ami nem éppen előny.

Összességében egy jó telefon (bár nem annyira, hogy 40+ milliót adjanak el belőle).

2013. jan. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Azok hordják le akik irigyek hogy nem telik nekik rá vagy az iphonesok akik majd még1x annyit fizettek egy gyengébb tudásúért telefonért.
2013. jan. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Volt ilyen keszulekem, szep volt, jo volt, szerettem hasznalni, most is szivesen hasznalnam, de a Note 2 jobb nekem. Batran merem ajanlani ha tetszik.
2013. jan. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Gugu Gabor ***** válasza:
Jó telefon, kicsit nagy, ezt meg kell szokni viszont a nagy kijelző jól jön nagyon sok esetben. (net, film hasonlók)
2013. jan. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A Note 2 is jó csak az nekem meg már túl nagy :D amúgy a másik esélyes készülék az LG Optimus 4X
2013. jan. 26. 23:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért nem ajálnjuk sokan, mert olcsóbban legalább olyan jó a htc one x, vagy az xperia t. A legfőbb házránya az anyaghasználata:alsó kategóriás fröccsentett műanyag.

És annyira meg pláne nem jó, hogy 40000000 fölötti eladást produkáljon, ahogy ezt valamelyik válaszoló mondta. Ezt csakis a galaxy s név miatt tudta elérni. Szóval szerintem inkább vegyél olcsóbban egy xperia t-t, vagy egy htc one x-et, vagy ha van pénzed akkor várd meg az xperia z-t. Ha megjelenik, akkor nagyon messze az lesz a legjobb telefon a piacon.

2013. jan. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az xperia "csak" 2 magos az one x meg jóval drágább...
2013. jan. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!