Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a Play áruházról töltök le...

Ha a Play áruházról töltök le akkor a letöltött fájl a telepítés után törlődik? Vagy a telón marad?

Figyelt kérdés
köszönöm!
2013. jan. 26. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
benne marad a telefon memóriájában
2013. jan. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 we555 válasza:

Amit letoltesz a Play Aruhazrol az rajta marad a telefonodon. A menüben megtalálhatod, mert ahogy letöltődik automatikusan belekerul az ikonja. Ezt úgy is tudod ellenőrizni, hogyha belemész a Play Aruhazba rakeresel a letoltott programra es ha a telefonodon is rajta van akkor a 'Letoltes' vagy 'Telepites' helyett az van kiirva hogy 'Telepitve'. :-)

ha esetleg nem kerult volna bele a menudbe, akkor ujrainditas!:-)

2013. jan. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de én arra gondolok mint pl. a pc-n letöltök egy játékot és feltelepítem! És a telepítő fájl ugye megmarad! Na most ha a Playról letöltök akkor ezt a telepítő fájlt hol találom meg ?
2013. jan. 27. 00:07
 4/5 we555 válasza:
Keress a menudben egy 'File manager' programot es abban a 'downloads'ban vannak benne. legalbbis nekem ott megtalalhatoak.
2013. jan. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, megy a pacsi
2013. jan. 27. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!