Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy külföldről rendelt...

Van egy külföldről rendelt telefonom, amin gyárilag nincsen play áruház. Telepítettem, de nem működik. Mi a baj?

Figyelt kérdés
Letöltöttem netről és telepítettem, de indításnál ezt írja ki: "A folytatáshoz hozzá kell adnia egy fiókot az eszközön. Megteszi most? " és mikor kiválasztom, hogy Igen, akkor kilép az alkalmazásból. Természetesen már a telepítés előtt hozzáadtam a fiókot, tehát nem ez a probléma. Mi lehet a gond? Hogyan telepítsem, vagy mit csináljak hogy működjön?
2013. jan. 27. 00:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogy telepítetted?

Mert Play-t csak rootolás és CWM vagy egyéb custom recovery telepítése után tudsz telepíteni, és aztán az innen megfelelő GApps-et (Google Apps) letölteni, memókártyára rárakni (egyben a zip-et, nem kell kicsomagolni), amit aztán CWM-be telepítesz.

2013. jan. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nyilván valamit rosszul csináltam, nem igazán értek ehhez, pontosan mit kéne tennem, hogy működjön?
2013. jan. 29. 16:52
 3/3 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne! Csak nálam rajta volt a telón, nem én raktam rá! és fiókot kér, rányomok, hogy igen és kilép....hogy lehet fiókot hozzá rendelni?
2013. jan. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!