Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti milyen okos telefont...

Fenyőfa kérdése:

Ti milyen okos telefont vennétek a helyemben? Ami fontos nekem, Hogy Androidos legyen, legyen fotóled, GPS, WIFI, Bővíthető memória,3.5" körüli kijelző, és masszív legyen! Használt is érdekel! Max 35-öt szánok rá!

Figyelt kérdés

2013. jan. 27. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
35-ert csak szart kapsz
2013. jan. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

40 körül van használtan Xperia U, elég korrekt telefon, de nem bővíthető.

Ami meg szinte ugyanaz, mint az U, csak bővíthető az az Xperia sola, de ahogy néztem használtan ez inkább 50 körül van, de azért nézd meg te is.

2013. jan. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Bár remélem, ha szart akarok venni, akkor megkapom olcsóbban is! Sony-t meglesem ! Lg ről hallotam jót rosszat ti ajánljátok?
2013. jan. 28. 11:02
 4/4 Maximas válasza:

Lg-t ne vegyél mert az úgy max 2 hónapig fogja kihúzni. Az meg hülyeség,hogy 35-ért szart lehet venni!


Én samsung galaxy mini-t vennék a helyedben. Én teljes mértékben meg vagyok vele elégedve, kezelni is nagyon egyszerű.

van rajta minden csak fotó led nincs sajna a mini úgy körülbelül 33ezerbe fog fájni.

2013. jan. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!