Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4 8GB-ot fél év múlva...

IPhone 4 8GB-ot fél év múlva megéri még venni?

Figyelt kérdés
Idén fogok ballagni és már előre gondolkozok hogy mit vegyek majd a kapott pénzből. Tudom hogy még messze van de olyan gyorsan telik az idő hogy észre se veszem és már ballagok. Fél év múlva megéri majd még iPhone 4-et venni? Vagy akkor már inkább iPhone 4S-t? ( iPhone 5 nem kell ). Mielőtt bárki írná nem menőzésre kell a telefon csak nekem az a telefon tetszik a legjobban.

2013. jan. 27. 13:16
 1/3 anonim válasza:

Ugyan annyi lesz az ára, ha csak nem 5 ezerrel olcsóbb. De nem használnád ki a telefont, iPhone azoknak kell, és azoknak van kitalálva akik üzleti célból használják vagy éppen van több Apple termékük nekik, hogy távolról is tudják kezelni például: az iMac-en ami otthon van befejezte a letöltést, indít másikat telefonról. Nézzük csak, zenét is csak vehetsz rá iTunes-on mivel nem lehet csak úgy zenét rá rakni, játékok is így vannak, van vagy 300 Ft.- rá a játék ami jó, ami ingyenes az szar. Vegyél inkább kisebb árú Androidos telefont amire annyi ingyenes program van hogy nem igaz. Az iPhone-t pedig nagyon lopkodják mivel tudják hogy sokat ér, ellenben egy Androidos telefon akár egy iPhone fele árán is lehet kapni a másik felét pedig költsd valami értelmesebbre. A helyedben nem vennék Apple terméket, csak lehúzás és azoknak jó akiknek van többi Apple termékük. Attól hogy rajta van az Apple logó sok ember képes kiadni érte több százezreket. Szerintem ne tartozz közéjük. Nem irigykedek mert leírtam ezt, megtudnám venni én is, csak nem fizetek azért aminek a feléért kapnák jobbat.


Gondold át azért. Feltéve ha kell, vedd meg. Nem akarlak befolyásolni, csak leírtam.

2013. jan. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Te jó ég! #1, Te bizonyára nem nyelvtantanár vagy. Vajon akik írni nem tudnak, mennyire adnak jó tanácsokat, és mennyire érzik át jól a marketing dolgokat?


Mondjuk szerintem azt, hogy mi éri meg, mi nem, azt az igényeid határozzák meg, és a rendelkezésre álló pénzed. Ezt más hogyan mondja meg neked, kérdező, hogy neked megéri-e?


Miért nem kell iPhone 5? (Én se érzem, hogy nekem kéne, de érdekel, más hogy látja a dolgokat)

2013. jan. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Nézzük csak, zenét is csak vehetsz rá iTunes-on mivel nem lehet csak úgy zenét rá rakni" - Miért is nem lehet csak úgy zenét rárakni? Drag 'n droppal behúzod a mappában és kész. Ha nem volt még Apple készüléked addig ne fikázd le. Nekem volt androidom is, és igenis le fogom fikázni azért, mert 1 nap alatt kb. 3x fagyott le, az iPhoneom fél év alatt 1x!


"játékok is így vannak, van vagy 300 Ft." - Jailbreak..

2013. jan. 30. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!