Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Túl sok mintarajzolási próbálk...

Túl sok mintarajzolási próbálkozás? :' (

Figyelt kérdés
Ezt írta ki a telefonomon és sehogyan sem bírom feloldani .. a google fiókomnak a jelszavát csak a play áruháznál jegyezte meg a telefon én meg elfelejtettem ..hogyan lehet feloldani??:O léccives segítsetek ???

2013. jan. 27. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát.. Ha nem tudod az Accodat, akkor sehogy. Vagy max úgy, ha törlöd a telefonban levő adatokat, de azt nem minden telefonban lehet megcsinálni. Samukon tuti. Régi HTC-n csináltam. Többet nemtudok.
2013. jan. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!!

Nekem is ez volt a problémám,de addig nem nyugodtam,míg nem találtam a neten valami kézzelfogható megoldást!!

Igaz,nekem Alcatelem van,de azt írták,hogy a hangerőgombot a bekapcsológombbal együtt kell megnyomni,egészen addig,amíg meg nem jelenik egy kis androidos figura egy nyitott doboz előtt!! Ez megtörtént,alapbeállításokat kérte,mint annak idején amikor megvettem,és üzembe helyeztem,majd vissza tudtam kapcsolni!! Egyetlen-egy gond van ezzel,hogy visszaállítódik a gyári beállításokra!!De utána legalább tudtam egy másik gmailt csinálni,amit papírra is leírtam,hogy még egyszer ne járjak így,és a grafikus billenytűzárat is nagy ívben elkerülöm innentől kezdve!! :)

Remélem tudtam segíteni!!

2013. márc. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 krack válasza:
No Samun úgy van, hogy net nélkül nem jelentkezik be a mail+jelszóval, wifi-t nem lehet bekapcsolni, mert a legördülő elő sem jön, mobilnetet kell bekapcsolni: kikapcs gomb /advance-en billzár hosszan/ és ott az adathálózat aktiválás, s máris tudja ellenőrizni a mail+jelszót.
2013. nov. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!