Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Imei szám le lenne tiltva?...

Imei szám le lenne tiltva? Többi lent

Figyelt kérdés
Vettem egy nokia n79 et és amikor berakom a sim kártyát azt írja hogy a sim kártya regisztrációja sikertelen. Le lenne tiltva a telefon ?? Lehetséges hogy lopott ??

2013. jan. 27. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet, vagy esetleg nem jó bele a kártya, szóval más hálózatfüggő. próbáld ki másik szolgáltató kártyájával, ha nem működik, akkor is még vagy az van, hogy külföldi függő, vagy letiltották.
2013. jan. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
független a telefon és más kártyával is azt csinálja. TElenoros vagyok és pénteken kiírta kikapcsoltam és vissza be és nem azt írta ki felül hogy Telenor HU hanem H Pannpn 3G és jó volt tudtam is használni csak este kikapcsoltam és már megint nem jó
2013. jan. 27. 17:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a 112-t fel tudod hívni vele,akkor le van tiltva. Ha azt sem,akkor rádióegység hiba. Letiltott esetben Szlovákiában,Romániában,Ukrajnában és a többi "keleti blokkban" még müködni fog.
2013. jan. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudok vele hívni addig míg ki nem írja hogy: Sim kártya regisztrációja sikertelen
2013. jan. 27. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!