Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia U vagy Sony Xperia P?

Sony Xperia U vagy Sony Xperia P?

Figyelt kérdés
szerintetek melyik készülék a jobb? és milyen árba mozognak?

2013. jan. 27. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Figyelj, ezt Google is megmondja neked. Amúgy a P drágább, és jobb is, viszont ha el tudsz tekinteni a bővíthető memória hiányától, a kisebb kijelzőtől, és a feleannyi RAM -tól, akkor az U is teljesen jó választás.
2013. jan. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értem.egyébként nagy probléma egy telefonnál ha nem megbontható?
2013. jan. 27. 18:48
 3/6 anonim ***** válasza:

nem probléma h nem lehet megbontani, mert tegyük fel ha vmi gebasz van vele és szétszeded akkor mire mész vele? ki bírod javítani? stb...

próbáltam mind kettőt és egyértelműen a P a jobb nekem is ez van lassan 3 hónapja. az meg h nem bővíthető a memóriája a Pnek az nem érdekes mert adtak hzzá belső memóriát bőven.

a P drágább, de cserébe sokkal jobbat kapsz mint az U.

ha össze tudod hozni árban akk P, vagy várj vele még lejjeb megy az ára

2013. jan. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van azért különbség köztük, U-ban kisebb kijelző, kisebb felbontás, 8 helyett csak 5 megapixeles kamera (1080p videó helyett 720p), kevesebb memória (P-ben 11GB szabadon használható, U-ban 4GB körül van). Ez megszokás kérdése: A P-nél maga az átlátszó sáv érintésérzékeny, az U-nál a felette lévő pontokat kell tapizni. A P-re lesz Jelly Bean, az U-ra nem. Nekem P-m van.
2013. jan. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem. Minek nézegetné az ember a hátlap alatt részeket? Az a hátránya csak, hogy nem vehetsz bele csak úgy új akksit, de egy garanciális készüléktől nem is várható el, hogy tönkremenjen.
2013. jan. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A p jobb de drágább is. Egyik se rossz telefon, mind a kettővel jól jársz.
2013. jan. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!