Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei ascend y200 legújabb...

Huawei ascend y200 legújabb android verzió?

Figyelt kérdés

Először is, kis info: [link]


Nos nekem az a problémám hogy vannak egyes oldalak amit ez a telefon nagynehezen tölt be, de ha be is tölt,akkor a rajta lévő videókat alig tudja lejátszani (pedig hagyom hogy töltsön), és olyankor azt csinálja hogy pici töltés után szépen visszadob engem a kezdőlapra,és ha újra megnyitom az oldalt és a videókat szintén visszadob.

Történetesen pl egy ilyen oldalról beszélek mint ez: [link]


Ekkor egyik ismerősöm ajánlotta azt hogy csináljak egy androidos updatet alapból 2.3 verzió van rajta, és azt mondta hogy emiatt van az előbbi gond. Elvileg ezt a készüléket 4.0-s pl nem lehet frissíteni, akkor melyik a legújabb?


A telefon beállítások->tárhely->szoftverfrissítésnél van egy ilyen menüpont,ezt kéne frissíteni? És honnan tudom hogy hanyas verzióra fogja,és ez hogy működik?


2013. jan. 28. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy nem tudod frissíteni, mert nincs rá frissítés. És a gyenge hardver miatt tölt lassan és dob ki a kezdőképernyőre.
2013. jan. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt csak costum rommal tudod megoldani...
2013. febr. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!