Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 820 vagy HTC S8?

Nokia Lumia 820 vagy HTC S8?

Figyelt kérdés
Szeretnék hamarosan venni egy új windows 8 operációs rendszerű telefont , és eddig biztos voltam hogy a Nokiát veszem , de képen a HTC nagyon szép volt , abban nem vagyok biztos hogy élőbe is ilyen szép de gondolom az . Nekem a HTC adottságai is teljesen megfelelnének , de Nokiát sokkal jobban szeretetm , szerintetek melyik mellet döntsek ?

2013. jan. 28. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szebb a HTC, de a Nokia sokkal erősebb.
2013. jan. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha már WP8 és HTC akkor inkább a 8x.

A kettő közül meg a Lumia 820

2013. jan. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Otek ***** válasza:
Lumia 820, nekem is ez van. Jó a hardver és megbízható. A Nokia ad sok ingyenes alakalmazást, navigáció, citylens, smartshoot, cinemagraph.
2013. jan. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is a nokia legyen.
2013. jan. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De nekem is bejön a nokia dizájnja , de mért kellett lecsúnyítsák a 820-at ? így is szép , de a lumia 800 sokkal szebb . Szerintem akkor lehet hogy a 820 at választom . De főleg csak azért választom a Nokiát mert Finn és nem valami kínai tájváni izé .
2013. jan. 29. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!