Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Tipo vagy ZTE Skate?

Sony Tipo vagy ZTE Skate?

Figyelt kérdés

2013. jan. 28. 16:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

tipo...


A skate nagyon elavult hardveresen.

2013. jan. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A hardver nagyon hasonló, viszont a ZTE kijelzője jobb, de a Sony megbízhatóbb, minőségibb.
2013. jan. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

hardvet hasonló?


armv6 proci vs. armv7?


stb.

2013. jan. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a tipo a jobb.
2013. jan. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom. Itt a specializációkban a zte tűnik jobbnak. [link]


Nagyobb is a képernyője. Viszont nem tudom, mennyire megbízható, és a szervízelés jól meg-van-e oldva.


A Sony megbízhatóbbnak tűnik, de kisebb is meg kevesebbet is tud. Mondjuk másfél évvel fiatalabb készülék, plusz Sony, ami jelentheti azt, hogy jobban össze van rakva.


Nem tudom, melyiket vegyem jobban számításba.

2013. jan. 28. 17:59
 6/11 anonim ***** válasza:
ha neked attól jobb valami, mert nagyobb a mérete....
2013. jan. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

belinkeltem az összehasonlító oldalt. nem azért jobb, mert nagyobb a mérete, hanem a tudása alapján. de ha megnézted volna a linket, akkor nem írtad volna ezt. A nagyobb méret meg azért tetszik, mert könnyebb rajta olvasni.


Azonban mindezek még nem jelentik azt, hogy tényleg jobbak, lehet, hogy elavult technika van benne, hiszen már másfél éves, és az is lehet, hogy nem funkcionál olyan jó, hiába írják mi mindent tud. Ezért írtam ide, hátha valaki tud mondani valamit. És kaptam is segítséget, csak még mindig nem győződtem meg arról, melyiket is lenne érdemesebb megvennem.

2013. jan. 28. 21:33
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem Tipo.Nem érdemes ZTE-t venni szerintem.Volt Blade III-am és hát azt kell mondjam,hogy egy kínai szar.Már bocs ,hogy ezt mondom de ez az igazság.A Tipon ICS van, a Skaten Gingerbread-
2013. jan. 31. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Most már egy Sony Tipo büszke tulajdonos vagyok! Ez az első okostelefonom, úgyhogy most tanulgatom. :)

2013. febr. 2. 19:08
 10/11 anonim válasza:
Majd nem győzöd szervizbe vinni!
2013. febr. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!