Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia U vagy Alcatel OT-995?

Xperia U vagy Alcatel OT-995?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb?
2013. jan. 29. 20:26
 1/4 Mr.Kütyü ***** válasza:
100%

Sony!

-Szebb kijelző, jobb hardver, jobb kamera, jobb anyg használat.

2013. jan. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak ismételni tudok, valamint megbízhatóbb márka a sony.
2013. jan. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én szeretem az Alcatelt, mert a telefonjainak összeszerelési minősége példás. De az Xperia U minden tekintetben jobb.
2013. jan. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Alca! Ha még nem vettél. Alca tulajdonos vagyok, egyetlen egy negatívumom van róla. Az pedig a gyári ICS. A közhiedelemmel szemben, érdekes módon nekem nem ropog-zereg a kezemben. Baja nem volt még, az égvilágon semmi. Az Xperia U ugyan dual coros, de egy mag csak 1.0 Ghz-n fut. De viszont GPU-ba gyengébb. Az Alca Single-Core, 1.4Ghz. Mérlegelj, mi éri meg jobban neked. Ismerősömnek U van. Nekem nem tetszik. Számomra gagyi hatást kelt, és nem akkora durranások, és igényes mobilok, mint régen. Az Alca meg viszont egyre jobban jön fel. De te tudod...az Xperiás úgy is az Xperia mellett érvel, az Alcateles meg az Alca mellett. Én személyszerint nem bántam meg a vételt, és nagyon szeretem a telefonom. Alca ide-oda...én is féltem a névtől. De kellemes csalódás! :)


Ja, és hozzáteszem, hogy Single-Core-on is futnak ugyanúgy a játékok, mint az U-n! Most éppen a NOVA3-at akasztom! :)

2013. jan. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!