Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC desires x megéri venni...

HTC desires x megéri venni vagy van jobb is?

Figyelt kérdés

Vodafonenal vagyok és ott előfizuval 53k megéri ??

vagy milyet ajánlatok ami jó nem szaggat és mi a vélemény wp7 telókról?? A válaszokat előre is köszönöm :DD



2013. jan. 29. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Kártyásan érné meg ennyiért, nem rossz telefon, de túl van árazva. A WP7-es telefonok rosszak, ha vindóz kell, WP8-ast vegyél, azok közül pedig egyedül a HTC 8S éri meg.
2013. jan. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a desire x 58-62 kártyásan a t-mobilnál.. a vodafone hires volt mindig is az irracionális árairól... wp7es telefont én szeretem,gyors meg minden, de megvárnám a lumia 620at, ami wp8as, bövitető,cserélhető hátlap,stb,sok jót jósolnak neki,olcsóbb is lesz mint a desire x.viszont abban ott a beatsaudio hangzásjavitó,és mi egyéb. ebben az árfekvésben pedig konkrétan nincs jobb android berkekben. samsung egy fostalicska ahogy van (max samsung galaxy 24s mini 3 ace ráncfelvarrt huszadjára kiadott hülyeséget lehet venni-)

a htc pedig hires a minöségéröl. sonyból nem tudom mit lehetne venni,ebben az árban,de épkézláb telefont nem láttam tőlük,csak maximum a arc S-t,amit már kapni sem lehet,és nem viccböl van itt egy rahedli kérdés a sonykkal kapcsolatban,hogy "de miért nemjó?", nekem is nagyon sok tönkrement,és nem voltak olcsók.(desire x itt is van,azért mondom,elég elpusztithatatlan) nokiával mondom én a 620at megvárnám.

2013. jan. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!