Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia n95 8gb nincs kép?

Nokia n95 8gb nincs kép?

Figyelt kérdés

Októberben cseréltem a telefonomban kijelzöt mert sajnos elejtettem utána fasza volt egészen decemberig mikor kriksz kraksz volt a kép teljesen más szinek meg minden. bevittem a nokiához ahol emgállapitották hogy szalagkábeles, ott is hagytam máig mert még nem készült el és az egyik haveromnak montam hogy hozza ki. na de már kép sincs rajta az ap robléma. a szalagkábel miatt lehet olyan hogy egyáltalán nincs kép??? kijelzöt meglehet valahogy nézni hogy az okés-e? valami ötleteket adjatok már.

köszi


2013. jan. 29. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Vidd vissza mégegyszer. Garanciával dolgoznak a nokiánál. Ne szedd szét , mert akkor ugrott a szerelési garancia is. Szalag kábel amúgy egyben van a felső gombok, videókamera és a kijelzővel igen.
2013. jan. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
már szétszedtem az a baj, és a kijelzö se volt viszakötve ahova kell viszakötöttem de totál sötétség. megmerjem rendelni a szalagkábelt vagy inkább ne mert elképzelhetö hogy más is gatya?
2013. jan. 29. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!