SIM vagy mikro SIM?

Figyelt kérdés
Online rendeltem Samsung galaxy s3 at, előfizetés meghosszabbítással. A régi telefonomba a rendes nagy SIM kártya való, de a Samsungba micro Sim való. Mire számítsak vajon fognak küldeni vele micro SIM et vagy majd külön el kell menjek érte?

2013. jan. 29. 22:45
 1/6 anonim válasza:
Szerintem nem fognak, valószínűleg csak az egyik t-pont üzletükben tudják úgy átállítani, hogy a mostanit deaktiválják, és az új micro simet pedig aktiválják.
2013. jan. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


veszel egy ilyen vágót és ehhez kapsz adaptert is, ha olyan telóba akarod visszarakni a simet amibe a nagy kell


ja és 100% hogy nem kapsz hozzá új micro simet + ha bemész és ott csináltatod az új simet úgy hallodtam hogy az kb 5000ft lesz úgyhogy jobban jársz egy ilyen simvágóval

2013. jan. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem értem hogy gondoltad ezt a sim dolgot.

Mi köze bárkinek ahhoz hogy te telefont vettél?

Ha kell valami, azt neked kell kérni.

Ez vonatkozik a simre is.

2013. jan. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

" ha bemész és ott csináltatod az új simet úgy hallodtam hogy az kb 5000ft "


Rosszul hallottad.

Ha ott vette a telefont akkor nem kell érte fizetni.

De én ráadásul két telót is máshol vettem, mégse kellett egyik cseréért se fizetnem.

Fizetned akkor kell, ha a te hibádból tönkremegy a sim és újat kérsz (pl nem jól vágtad ki, megsérült), vagy elhagytad. Ilyenkor 4500-al vágnak meg.

2013. jan. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
így van, ha szolgáltatótól rendelted, akkor ingyen lecserélik, csak menj be a teló papírjaival(bár ezt igazából adatbázikusban is meg tudják nézni, hogy tényleg tőlük van)
2013. jan. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ez a telenor

kártyapótlás eseti díjai

Díjmentes („normál” SIM és Micro-SIM kártya esetében is)


* programhibás SIM-kártya cseréje

* 50/100/160 memóriás (régi) SIM kártya cseréje új típusú SIM kártyára

* 2 évnél régebbi SIM kártya cseréje



3 825 Ft


* Fizikailag sérült kártya cseréje

* PIN/PUK kód letíltása miatti kártyacsere

* Normál méretű SIM kártya cseréje MicroSIM-re és fordítva (amennyiben a csere nem tartozik a fenti díjmentes esetekbe)



"*díjmentes 50/100/160 memóriás (régi) SIM kártya cseréje új típusú SIM kártyára"


ez s,zerintem azt jelenti ,hogy pl a régi sim kártyán az áll hogy pannon és kap egy ugyan olyan méretü simet csak telenor felirattal nem ? de bocsánatot kérek ha tévedek

2013. jan. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!