Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2 magos vagy 4 magos telót...

2 magos vagy 4 magos telót vegyek?

Figyelt kérdés

Melyik éri meg jobban?

lehet hogy nem igénylik még a 4 magot a játékok...

de ha haladni kell a korral akkor már elavultak lesznek a 2 magosok


pár évre kellene a teló


2013. jan. 29. 23:10
 1/9 anonim ***** válasza:
4
2013. jan. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
8 magosat vegyél,mert 4 szerintem rohadt kevés!Nekem csak 1 magos telóm van sajnos meg egy sz@r wp7.8 és sajnos szégyenkezek minden nap is miatta.Ha vennék tuti 8 magos kellene,mert az 0,1 másodperccel hamarabb reagál mindenre és mivel az idő pénz igy sok időt megtudnék takaritani.Havonta kb.30 másodpercet.Évente 6 perc.10 évente 1 óra!Csak gondolj bele!Miért is adnád alább 8 magnál?!
2013. jan. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2013. jan. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha szintetikus teszteket akarsz futtatni, akkor mindenképp egy 4 magos telefont válassz. Egyébként még korán sem látszik a 2 magos telefonok elavulása, bár jogos a félelmed!
2013. jan. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Sok hülyegyerek még mindig ott tart hogy a dinnyemagokat számolgatja...

Egy telefon tulajdonságai között ez egy huszadrangú szempont.

2013. jan. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi a keret. Mert pl egy Snapdragon s4-es kétmagos telefon ver egy tegra 3-as négymagosat, és ugyan annyiba kerülnek kb az ilyen telefonok. Viszont többért nyilván a 4 magosokat érdemes venni, mert azok már jóval jobbak a 2 magosoknál. Bár nem lehet kihasználni a 4 magot, később majd ki lehet. A két mag meg szerintem olyan 4-5 év múlva lesz csak elavult.
2013. jan. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

64 magoson gondolkozok

az tuti mindent visz lehet kell hozzá majd egy kocsinak az akkumulátora de legalább 0,00001 mp alatt fentvagyok fb-n, elküldtem 6 sms t és 4 telefonálást lerendeztem xd

2013. jan. 30. 20:43
 8/9 anonim ***** válasza:
márciusban jön az Xperia Z. azt vedd meg. az még 10évre is elég xd
2013. jan. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az Xperia Z nagy csalódás nekem! Atomerős hardverén igen csak gyengén alakul grafikai teljesítménye (fullHD kijelző miatt), ami a felhasználói élményt is rontja. Remélhetőleg egy frissítés javít majd a dolgon!

[link]


tipp: Várd meg míg kijön a Galaxy S4!

2013. jan. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!