Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a külömbség a tethered és...

Mi a külömbség a tethered és az untethered jailbreak között?

Figyelt kérdés
Örülnék ha valaki leírná bővebben,és ipad 4-re van már elérhető?

2013. jan. 30. 14:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Tetherednél ha kikapcsolod a készüléket akkor csak számítógépre dugva tudod bekapcsolni ujra. Ez ugye elég körülményes tud lenni. Az untetherednèl ilyen gond nincs.

Ha minden jól megy akkor vasárnap jön ki új jailbreak ami majdcsak minden készüléket támogatni fog. iPad 4et is.

2013. jan. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mármint untethered fog jönni? Am azt nem értem pontosan hogy tetherednél mért kell gépre dugni a készüléket,azaz miben áll ez,rádugod és kész?És musdzály saját gépedre dugni amivel jailbreakelted? Ennyi csak ami nem tiszta...jah és ha van jailbreak,akkor akármilyen fizetős appot meg tudok szerezni ingyen?Mert androidnál ez nahgyon egyszerű munka,de itt nem tudom hogy megy pontosan.
2013. jan. 30. 14:50
 3/9 anonim ***** válasza:
Untethered lesz és ha felrakod az AppSyncet tudsz telepíteni tört appokat
2013. jan. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
aha...értem még annyi kéne csak,hogy mit veszít az egész rendszer ha jailbreakelem?lesz valami változás,kiesnek vmi funkciók,lassabb lesz a rendszer stb..?
2013. jan. 30. 19:35
 5/9 anonim ***** válasza:

A garancia ugrik ha jailbreakelve vagy, viszont ha restoreolod az ipadot akkor ezzel nincs gond. (csak akkor ha olyan probléma akad vele ami miatt nem tudsz restore-t csinálni)

Funkciót nem vesztel, csak hozzá adni tudsz dolgokat. SBSettings legyen az első. :) Youtubeon keress rá hogy mi az, nagyon hasznos.

Ha mindenféle modot, tweaket felpakolsz cydiából akkor lassulhat a teló, és itt ott fagyhat is.

2013. jan. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Huh,köszi :)
2013. jan. 31. 14:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Már csak 3 nap :D
2013. jan. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
aha,már én is rátaláltam és olvastam hogy kijön 6,6,0,1 , 6,0,2 és 6.1re az untethered :D
2013. jan. 31. 17:28
 9/9 anonim ***** válasza:

www.evasi0n.com

egyébként a Jailbreak nem illegális (már ha iPhone vagy iPod eszközödet töröd fel. iPad esetében illegális.)

2013. febr. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!