Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri Myaudio 708M tabletet...

Megéri Myaudio 708M tabletet venni a Tescóban?

Figyelt kérdés
Aki vett már mik a tapasztalatai? Tényleg az van a dobozban mikor megveszem? olyat is hallottam, hogy egy rosszab típus van a dobozban. Aki megvette annak hogy működik?
2013. jan. 30. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
2013. jan. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem nagyon gagyi

először én is azt akartam de ami ki volt téve még az se működött így vettem egy DPS Dream7-et ami 5000Ft-al volt drágább ez működött is. kivéve hogy az alkalmazások állandóan összeomlottak rajta. és a Sony Ericcson készülékem aminek a hardvere kb megegyezett a Dream 7 készülékével 10x gyorsabb volt

szerintem kerüld az olcsó tableteket ha szeretnél egyet akkor minimum Huawei. amúgy pedig 3G modem és GPS hiányában nem sok mindenre lehet használni

2013. jan. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat!
2013. jan. 30. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!