Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért jelentkezik rögtön a...

Miért jelentkezik rögtön a hívott szám hangpostafiókja?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy rendeltem az interneten egy nem kis értékű terméket. Az a helyzet, hogy az eladó nagyon megbízhatónak tűnt a telefonban. Bármikor el tudtam érni a ha kérdésem volt. Elutaltam a pénzt. Ő írta sms-ben hogy kedden feldobja a terméket a postára. Azóta egyszer próbáltam hívni, de nem vette fel aztán azóta rögtön a hangpostát dobja be. Eddig 1 üzenetet küldtem, de nem érkezett még rá válasz. Aggódom, hogy talán lelépett a pénzzel. Arra gondoltam, hogyha mégse küldeni akkor is megvan a bankszámla száma de ez se az ő nevén volt. Miért van ez? Mondjátok, hogy nem lettem átverve és csak egy kis hiba miatt nem tudom elérni telefonon.
2013. jan. 30. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
De ,at lettel verve . Ebben sajnos biztos lehetsz
2013. jan. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Keress rá az adott szolgáltató tudakozójában a számra.

Ha az eredmény az "előfizető adatai titkosak", akkor nagy valószínűséggel le lettél húzva.


Próbáld hívni más számról (ne rejtettről), ha azt felveszi, akkor csak a te számodat tette tiltólistára.

Ebben az esetben célszerű egy kisebb baráti társasággal meglátogatni egy "tisztességes eladói magatartás internetes adásvételeknél" gyakorlati bemutatóval színesített átnevelő kiselőadás erejéig.


Esetleg be kell fenyíteni a számla tulajdonosát, hogy ugyan már utalja vissza a pénzt, mert amúgy jól dokumentálható feljelentést teszel az APEH-nél eltitkolt jövedelem címszó alatt.

2013. jan. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Próbáltuk más számról de arról sem hívható.
2013. jan. 30. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!