Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha letöltök egy apk fájlt...

Ha letöltök egy apk fájlt akkor az automatikusan olyan felbontáson megy mint amilyen a mobilom?

Figyelt kérdés
pl. blapkmarketen töltök le egy játékot. és nincs ott felbontás, akkor az automatikusan akkora lesz mint az én telóm ?
2013. jan. 30. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
nem, direkt olyan felbontásút kell letöltsél ami jó a telefonodra
2013. jan. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Általában igen. Vannak macerás appok, de azt felszokták tüntetni a telepítési infónál. De amik csak egy apk fájlból állnak, akkor valóban, automatikusan lesz beállítva, ha mégsem, akkor az a felbontás nincs támogatva, tehát playről is ugyanez lenne.
2013. jan. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha benne van az adott felbontás akkor igen...


De talán próbáld ki...

2013. jan. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Eddig kb 300 alkalmazást próbáltam és mindennél jó volt a felbontás. SE X8
2013. jan. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

okés, köszönöm!

Azért kérdeztem mert a Modern Combat 3-at szeretném letölteni és az ugye elég nagy, és ne feleslegesen töltsek le ekkora fájlt!

2013. jan. 30. 19:33
 6/7 anonim ***** válasza:

Milyen telefon?

Azért elárulhatnád...

2013. jan. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
htc sensation
2013. jan. 30. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!