Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s advance...

Samsung galaxy s advance internetbeállításával kapcsolatba tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés

Nem régen kaptam meg ezt az új telefont. 0. facebook alkalmazást szerettem volna elérni (tudom elég primitív, de ha sietek, és nincs időm leülni a géphez,akkor ideális) de ezt nem tudom sajnos megcsinálni, mivel ahányszor bekapcsolom az adatkapcsolatot, akkor leveszi az egyenlegemről a pénzt. Kikapcsoltam például a szinkronizálást, hogy csak akkor csinálja, ha kérem. Valahogy nem lehet kiküszöbölni, hogy 0.facebookozni tudjak anélkül,hogy frissítések vagy egyéb nem kért dolgokért leszedje közben a pénzt?

Köszönöm szépen a válaszokat előre is! :)


2013. jan. 30. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Fiókbeállitásoknál kiveszed mindenhonnan a pipákat.
2013. jan. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És hogy ha utána bekapcsolom az adatkapcsolatot, akkor gond nélkül tudom használni, és nem lesz probléma a pénzzel? :)
2013. jan. 31. 14:45
 3/4 anonim válasza:

[link]


Ezzel letudod tiltani az alkalmazásokat, hogy mobilnethez férjenek hozzá. igy böngésződbe beállítod a 0.face t kezdőlapnak és akkor csak az fog netet kapni.

2013. febr. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
és a program telepítése után ott mit kell beállítani? vagy csak simán be kell kapcsolni?
2013. febr. 3. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!