Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Vodafone RED díjcsomagnál...

A Vodafone RED díjcsomagnál tényleg végtelen ingyen perc és SMS küldés valósítható meg? Lehet számot hordozni (Telenorbol Vodaba)?

Figyelt kérdés
Én mindig szkeptikus vagyok, de láttam, hogy 16000-ért vagy 22000 forintért már végtelen perc és SMS bármely hálózatba, sőt netet is kapsz mellé. Én pedig keresem az apróbetűs részt, de csak a 2 év hűségnyilatkozatot találtam, ami mindenhol mindig ottvan szóval ezen nem is lepődtem meg. Édesapámnak szeretném mert ő Telenor 1200 percbe van asszem vagy már a fene se tudja minek nevezik, de mindig több mind 30 ezer forintos számlája van, net úgy sem kell neki, így bőven elég lenne egy 16ezres csomag, úgyis csak telefonál meg sms-ezik néha... Köszönöm hogy elolvastad és köszönöm hogy válaszolsz. Szép napot! :-)

2013. jan. 31. 06:42
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem minek beszél valaki ennyit.
2013. jan. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Talán, hogy meg tudjon élni ebben az érdekes országban?!
2013. jan. 31. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!