Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ilyen drágák a Vodafone...

Regős Rita kérdése:

Miért ilyen drágák a Vodafone feltöltőkártyás készülékei?

Figyelt kérdés
Más szolgáltatóknál fele annyiba kerül ugyan az a készülék, sőt. Sok esetben gyári kártyafüggetlenül is sokkal jobban megéri megvásárolni egy-egy telefont. Ki érti ezt?

2013. jan. 31. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert az előfizetés árába bele van számolva az is, hogy szép lassan kifizeted a telefont. Míg ha egy feltöltő kártyást veszel, a szolgáltatónak semmi garanciája arra, hogy nem fogod eladni. Szóval a kérdés inkább úgy hangozhatna, hogy miért olcsóbb előfizetéssel egy telefon?

Én még nem nagyon tapasztaltam, hogy a független telefont olcsóbban lehet megvenni, nem is igazán látok benne rációt.

2013. jan. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez így van a vodkafon már csak ilyen ezért kell függetlenül venni telefont
2013. jan. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy van magyarországon,de szlovákiában nem érdemes még előfizetes telefont se venni. Persze 90% úgy vesz mert nem számol utánna. Csak egy példa: ha veszel ki telót előfizetés mellé akkor kifizetsz x összeget érte plusz 2 évig fizetesz pl 15 eurot havonta. Ugyanez az előfizetés telefon nélkül 6 euroba kerül. Namost ha kiszámolod mennyit takaritasz meg havonta igy és még hozzá adod azt amit elősször fizetsz a telefonért akkor kijön nem kevés különbség szolgáltatós telefon és egy ugyanolyan újonnan vásárolt független részletre vásárolt telefon ára között. De azt persze sehol se hirdetik nagybetűkkel hogy telefon nélkül is csinálhatsz előfizetés és úgy szinte fele a havi telefonszámlád igy nem sokan tudnak róla.
2013. jan. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!