Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az AVG vagy az AVAST mobiltele...

Az AVG vagy az AVAST mobiltelefonos vírusirtó a jobb?

Figyelt kérdés
2013. jan. 31. 16:48
 1/6 virdzsyyy válasza:
Avast.
2013. jan. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindkettő felesleges , nincs értelme a mobilos antivirusoknak ha tudatosan haszálod a telefont.
2013. jan. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 MayDay86 ***** válasza:

jó az ha van.

Tudatosan ki használja a telefonját???

Minden hülyeséget meg szilszart ráteszünk meg próbáljuk kihúzni a maximumot belőle. Amúgy jó ha van vírusirtó! Volt hogy a Nokia programokról szedtem le progit és sípolt hogy vírusos. És hogy töröljem. Sőt már volt hogy a marketről szedtem le és azon is jelzett.

De embere válogatja. Én azt mondom Avast. Ahoz van gyárilag anti theft is sok beállítási lehetőséggel.

2013. febr. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"jó az ha van.

Tudatosan ki használja a telefonját??? "

Például én.Nem töltök le minden értelmetlen dolgok a Playről

2013. febr. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Neuhauser László ***** válasza:

Ketdjük azzal, hogy nem feltétlen kell letöltést kezdeményezned ahhoz, hogy vírist kapj

Netezni szoktál?

Igen?

Akkor érdemes.

Most akkor jöhetnénk azzal, hogy "én számítógépen tudatosan netezek, nem töltök összevissza" - akkor gépre se kell v.irtó, ugye??

Tapasztalatból beszélek, hogy bár én szoktam letöltögetni az androidos telómmal, az Avast nélkül már lehet, hogy elszállt volna....

Nemegyszer csak annyi is elég volt, hogy bekapcsoljam a netet, 1-2 program még a Play-en is lehet vírusos, és most nem az idióta játékokra gondolok, hanem pár nekem hasznos programra (alternatívákkal megoldottam)


Felhozok egy példát is

Adott két darab Huawei U8500-as telefon, gyári android 2.2 (Froyo)

Egyiken van Avast, a másikon semmi v.irtó

Google Play - ről a védtelennel leszedtük a Sony Track ID - t, és egyszer csak magától kikapcsolt a telefon, és nem kapcsolt be - szervizbe kellett vinni

Aztán a védettel, csak hogy megnézzem, nem-e vírus, le akartam szedni, de az Avast közbe lépett :)


Szóval ezzel csak annyit akartam mondani, hogy ha netezel, akkor érdemes a vírusirtó, teljesen mindegy, hogy (okos)telefonról, tabletről, pc-ről, vagy egyéb eszközről van szó.....


Kérdezőnek válaszolva: AVG-t nem ismerem semmilyen platformon, nekem gépen és androidon is az Avast megy

2013. febr. 2. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :-)
2013. febr. 2. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!