Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen jó telefont ajánlanátok...

Milyen jó telefont ajánlanátok kb 550lejig?

Figyelt kérdés
vlmi olyan, amire játékokat lehet tölteni, van rajta Bluetooth...androidos, és hát azért jól is nézzen ki?... az emag-on láttam pár galaxy-t ami tetszik, de aki többet tud róla lc írjon...

2013. jan. 31. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem Galaxy S-em van, nekem nagyon bejön játékra, netezésre, de sajnos nem néz ki valami jól. Dehát van más, jó/jobb telefon is (Xperiák pl.)
2013. febr. 1. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Xperia tipo, U, sola. Ezek mind a legjobbak a kategóriájukban.
2013. febr. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja és a Galaxy-król mondj le, mert csak felső kategóriában gyártanak viszonylag jót, de még ott se a legjobbat.
2013. febr. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Galaxy 1- em van.Rootolva,Mitra rommal,Next launcher-rel szerintem nagyon bevállt!A CPU 1200-ig fel van húzva repeszt,ritka a fagyás,net,zsuka,minden cájsz!
2013. febr. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gevyapu válasza:
Nezd meg a www.alin-gsm.ro oldalon a sony xperia tipot samsung galaxy mini2-t es a sony ericcson xperia minit
2013. febr. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!