Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ér valamit a karcálló üveg?

Ér valamit a karcálló üveg?

Figyelt kérdés

Galaxy Ace 2 -t vennék, de ezen nincs semmilyen képernyővédelem, azonban a galaxy S advanced -en elvileg van valami karcálló üveg, de a telefon is jóval drágább.

Ez tényleg megvédi minden karcolódástól, vagy ígyis-úgyis tennem kellene rá védőfóliát, s lényegében mindegy, hogy ott van-e a karcüveg? (fóliával csak az a bajom, hogy csökkenti a képernyő csúszósságát)



2013. jan. 31. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden karcolódik, legyen az akármilyen gorilla üveg.

Fólia pont arra való pár forintért hogy az tegye, max lecseréled néha.

2013. jan. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én telefonomon sincs karcálló üveg se fólia, és majd 1 éve hordom rendszeresen zsebben. Tok nélkül...

Annyi hogy kulcsot nem teszem mellé mert az megkarcolja.


Van pár ismerős akinek elméletileg karcálló a képernyő a telóján, de azért azokon is van karc bőven. (egyiknek nemrég tört darabokra a védőüveg a telefonján miután sikeresen megfejelte azt :D)

2013. jan. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Úgy tűnik nem kell + 10e Ft-ot költenem.

Ez esetben tudtok valamilyen védőfóliát ajánlani, ami csak picit rontja a csúszást? Persze védelem az első.

2013. jan. 31. 23:10
 4/4 MayDay86 ***** válasza:

a páromnak vettünk rá annó tükörvédő fóliát. faxa vastag dizájnos (persze nőknek még úgy) amiért én is vettem az mert mosható. leszeded szappanos vizbe megmosod és ugyan úgy vissza rakod. olyasmi ragacs van rajta mint azok a takonylabdák .Jahh és jó vastag.

itt egy link. [link]

2013. febr. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!