Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítenél? Igazi vs fake baet...

Segítenél? Igazi vs fake baet fülhallgató? (KÉP)

Figyelt kérdés

A képeken látható fülhallgató igazi vagy fake?Nem tudom ,hogy valaki megtudja-e állapítani?


[link]

[link]


És ez a sorozatszám : A14B

Hát nem tudom mindenesetre azt mondja igazi mert jack dugó részen van a sorozatszám és ez bizonyítja. Eddig én úgy tudtam , hogy az y résznél ahol összekapcsolódik azon van a szám és az a valódi akkor?

Kérlek segítsetek nagyon fontos lenne.:((



2013. jan. 31. 22:37
 1/8 A kérdező kommentje:
vagyis beats bocsi
2013. jan. 31. 22:37
 2/8 anonim ***** válasza:
Igazi.
2013. jan. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
honnan tudod?
2013. jan. 31. 22:58
 4/8 anonim ***** válasza:

A vizeletem PH értékéből...


Ha ennyire aggódsz rajta, akkor ne vedd meg.

Vagy írj a hirdetőnek, hogy fotózza le a sorozatszámot, ha nagyon zavar, és keress utána, vagy az eredetiséget igazoló jótállási jegyet, stb.

2013. jan. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én nem ezt venném hanem egy másikat de azt nem bontja ki mert azt mondja ez a kettő ugyan olyan. ennyi
2013. jan. 31. 23:19
 6/8 anonim ***** válasza:

Na ezt elfelejtetted említeni.


Mert ebben az esetben simán átbaxhat azzal, hogy ezt az eredeti bontottat felteszi csalogatónak, majd hamisítványt küld.

Mennyiért hirdeti?Hol hirdeti?

2013. jan. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

hát igen nekem is ez a nagy bajom. De csak itt veri a nyálát ,hogy én kukacoskodom mikor ez nem lehet hamisítvány.De mondtam neki , hogy ezt nem igazán hiszem el mert replikát is árul ás akkor ez zsákbamacska. A másik hogy azt mondta ha valami nem tetszik visszaküldöm postán és ő visszafizeti de ezt számomra legalábis baromságnak tűnik.

amúgy itt hirdeti: [link]

2013. jan. 31. 23:33
 8/8 A kérdező kommentje:

vagy jobban járnék ha innen rendelnék?

[link]

2013. jan. 31. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!