Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Nokia C5 telefonon miért...

A Nokia C5 telefonon miért ment el a térkép?

Figyelt kérdés
Tegnap kaptam és egy pillanatra belenéztem,láttam,hogy van offline térkép,később meg ha megint belementem,akkor csak a nagy fehérség látszódott.Egyedül a koordinátákat jelzi,törölni nem töröltem semmit róla.Arra gondoltam,hogy memória gondja lenne a térkép betöltés miatt?

2013. jan. 31. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Leléptél a földről.
2013. jan. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Otek ***** válasza:
A Nokia csak adott ország térképét töltötte rá a telefonra, ha a telefon nem Magyarországra készült (vagy az előző tulaj letörölte), akkor le kell töltened a térképet az ovi suite-ról. Szóval irány az OVI suite és tölts rá térképet.
2013. febr. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Másodiknak:


De előtte láttam,hogy van benne térkép,csak nem foglalkoztam vele.

Illetve a kollégák is ilyet kaptak és még egy ember kivételével mindenkinek működik.

2013. febr. 1. 13:57
 4/4 Otek ***** válasza:
Még akkor is lehet ilyen, ha nem megfelelő a GPS lefedettség, beltérben ez könnyen lehet... több ötletem nincs, azért lehet megér egy próbát az OVI suite.
2013. febr. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!