Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Zte blade III-at hogyan tudom...

Sanyi31 kérdése:

Zte blade III-at hogyan tudom függetleníteni? A sima bladet sikerült nck-san ezt nem. Köszi Webcímet adjatok ha tudtok.

Figyelt kérdés
2013. febr. 1. 00:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Keress rá főzött rom-ot, azok alapból kiütik a tiltásokat.

[link]

2013. febr. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
A főzött ROM-nak semmi köze ahhoz, hogy milyen kártyát fogad el.
2013. febr. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
főzött rommal semmit se érek nekem a sim függetlenítés kell a kettő nem ugyanaz
2013. febr. 1. 15:33
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
GSM bolt! Otthon nem fog menni.
2013. febr. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
ha kicsit is értenétek hozzá, tudnátok hogy a custom recovery telepítése után már azonnal kártyafüggetlen a telefon... kivéve akkor lehet kártyafüggő, ha pl. vodafone blur-t telepítesz rá... óvodások...
2013. febr. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

Tegnap irtam egy szép szöveget erre az ovodások beszólásodra, csak annyira szépen sikerült,hogy törölték a moderátorok. nem kicsit elküldtelek az okoskodásod miatt,amnnyira sikerült felhuznod az agyam, de már nem irom le mégegyszer. szépen fogalmazok, aztán ha nem érted meg, megkapod a durvábbikat üzenetben.

tehát: a custom recovery-vel csak romot tudsz feltenni. nem lesz tőle független a teló, semmi köze hozzá, úgy,ahogy a romnak se! a LOCK rész teljesen máshol van, nem tartalmazza a rom! Lehet,hogy mi ovodások vagyunk, de legalább mi nem irunk olyat ami valótlan!

2013. febr. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ripszki Róbert válasza:
hm na igen a fözött rom és a hálozat függetlenittés 2 külön fogalom. ezt minden kezdö droidos tudja.....
2014. márc. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
egy év után ír valamelyik sokagyú ide xDDD
2014. márc. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!