Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5 vagy samsung Galaxy...

Tennis34 kérdése:

Iphone 5 vagy samsung Galaxy S3? Melyik a jobb és miért?

Figyelt kérdés

#iPhone #vs Samsung
2013. febr. 1. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:

A kereső használata nem tilos és nem fájdalmas :-)


Századszor feltett kérdés. Almát a körtével nem lehet összehasonlítani. Kinek mi ízlik.

2013. febr. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elgondolkoznék a Nokia Lumia 920-ason is, mert sokkal jobb telefon ettől a kettőtől! Nekem is ez van és nem bántam emg a vételt! Ismerőseim iPhone 4-5-ről váltottak Lumia 920-ra, mert nekik csalódás volt az új iPhone! Ráadásul a kamerája kenterbe veri a iphone meg az sgs 3 kameráját is!
2013. febr. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
39%
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ne vegyél nokiat !!!!!!!!!!!!
2013. febr. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

timi.kee!


ha nem tudod miért írtam, amit írtam, akkor ne OFF-olj!

2013. febr. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szerintem iPhone 4S-t kérjél.Nekem is az van.Rengetegen letámadtak hogy egy egoista sznob vagyok,mert ilyen telefont kaptam,pedig egyátalán nem volt igazuk.Nagyon jó telefon,és nagyon sok kiegészítőt tudsz hozzá venni,valamint jobb játékok vannak rajta,mint az Androidon.+Nagyon gyors,sok a tárhely.

Igaz hogy egy kicsit gyenge az akksija,de 3G/wifi-vel és egész napos játékkal zenehallgatással kibírja 1,5 napig....Szóval 1000000x jobb mint a Galxy S 3.

A fényképezője valami eszméletlen jó,és van FaceTime is.

2013. febr. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
előző, én azt nem merném kijelenteni, hogy "eszméletlen jó" kamerája van!..... Fogtam, kipróbáltam egy borzalom, hogy milyen szarul kezeli a színeket!....
2013. febr. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Akkor szarul kezeled.....Az enyém jobb fotókat csinál mint némelyik fényképező!!!
2013. febr. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!