Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megoldható az h 1 sim kártyát...

Megoldható az h 1 sim kártyát klónozok h egyszerre 2 telefonban is használhassam?

Figyelt kérdés
Pontosan úgy lenne h az egyik egy usb stickben lenne a net miatt a másik meg a telómban a telefonálások miatt.
2013. febr. 1. 13:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Hát klónozni nem lehet de T-mobile-tól lehet kérni ilyen klón kártyát. Egyiken csak netezni lehet másikon meg mindent.
2013. febr. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
nem. csak egy ugyanolyan azonosító lehet regisztrálva, ha másik kártyához ugyanazt hozzárendeljük, akkor az előző inaktív lesz.
2013. febr. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Van ilyen, nekem a kocsiba volt, de egyszerre csak egy működik.
2013. febr. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket :) És a klónozás h oldható meg? Én magam vagy a szolgáltató másolja le?
2013. febr. 1. 15:49
 5/20 anonim ***** válasza:
Te magad? Van otthon megfelelő eszközöd egy SIM kártya elkészítéséhez? Mert hülye a kérdés.
2013. febr. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Lehet venni üres simet és arra klónozni a kártyát ;) Csak azért mert ha nem legális akkor gondolom ne a szolgáltatónál próbálkozzak ;)
2013. febr. 1. 16:29
 7/20 anonim ***** válasza:
25%

Első körben: egy távközlési hálózatban nem létezhet két ugyanolyan SIM kártya. Mindegyiknek saját IMEI száma van. Tehát olyan, hogy klónozás - legálisan- biztosan nem létezik.

Elkeserítő lesz hallanod, hogy illegálisan sem tudsz klónozni. Ugyan a SIM kártya magában nem egy elektronikai világszám, de az autentikációs algoritmus miatt a SIM kártyákat házibarkáccsal lehetetlen "klónozni".

Ám tegyük fel, hogy 10 matematikai Nobel díjjal rendelkezel ( nyilván nem, mivel Abel díjnak hívják ) és egy bazi nagy - és persze a megfelelő - prímszám megtalálása neked gyerekjáték. Szóval még ha zseni is vagy van egy rossz hírem: az a fránya 3GPP nem engedi, hogy a hálózatban két ugyanolyan SIM kártya egy időben jelen legyen.

Nagyobb eséllyel klónozhatsz birkát, vagy javaslom a bankjegyek hamisítását - arra sokkal nagyobb esélyed van, hogy sikerül.

2013. febr. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Mindegyiknek saját IMEI száma van - elírtam, az IMSIre gondoltam. Az IMEI a készüléket azonosítja.
2013. febr. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
2013. febr. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm, pont ilyen érdekelne engem is, csak a telenornál.

Egyébként nekem nem feltétlenül szükséges h egyszerre menjen a 2 de nem akarom cserélgetni a kártyákat.

2013. febr. 1. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!