Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 800 telefonon, elállítód...

Lumia 800 telefonon, elállítódott az internet böngészős gombom, mit tudok tenni? LEÍRÁS ALATTA!

Figyelt kérdés
Lumia 800 telefonom van, és eddig úgy működött, hogy ha ajobb oldali keresés gombra mentem, és ott facebookoztam mondjuk vagy akármit csináltam ( több oldalon jártam már) és megnyomtam megint a nagyító mintájú gombot, és utána a vissza gombot, akkor egyből kilépett, most viszont ez nem működik, csak úgy tudok kilépni, hogy az összes odlalon, amin jártam visszamegyek, tehát 40x kell kb megnyomnom, hogy kilépjek az internetből, mit tudok tenni?

2013. febr. 1. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk megnyomhatod a középső Home gombot is, akár.Elvégre azért találták ki.
2013. febr. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de azzal nem lépek ki, csak háttérbe küldöm
2013. febr. 1. 19:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem küldöd háttérbe. Nyugodtan megnyomhatod a windows gombot.


Ha a vissza nyílra rálépsz (hosszan nyomod)akkor a legutóbb megnyitott alkalmazások, programok stb-t mutatja x mennyiségben. Ezek a telefon használata során folyamatosan felülíródnak...


Ez nem adnroid. Itt ha kilépsz egy programból, az nem futkosik a háttérben. Az be is van zárva.


A háttérben futó alkalmazásokat pedig úgy tudod megnézni, ha belépsz a

-beállítások

-alkalmazások

-háttérbeli feladatok


Ott vannak listán, mik azok amik futhatnak a háttérben. De a speciális menübe lépve az összes olyan alkalmazást megtekintheted, ami futhat a háttérben.


Ami fut a háttérben, annak az alkalmazásnak a neve alatt láthatod is, hogy bekapcsolva. Azok éppen futnak.

2013. febr. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De ha utána hosszan nyomom a vissza gombot, akkor még ott van, és rátudok menni, szóval ez is mutatja, hogy nem zárta be, és megnéztem a háttérbeli feladatokat, de az akkor teljesen mást mutat, mint pl: névjegy, de az lényegtelen, akkor máshogy mondom, a megnyitott netet nem tudom bezárni, kilépni belőle, csak ha teljesen vissza nyomkodom, windows gombbal, csak oylan mintha letenném a tálcára, de eddig nem iylen volt a telefonom, nem tudom mitől állítódott el, mert régebben megnyomtam a nagyító(böngésző) gombot utána a vissza gombot, és teljesen kilépett, nem tudom mitől állítódhatott el .
2013. febr. 2. 19:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi a bajod. :d Az enyém mindig is így működött. Vagy a windows gombbal lépsz ki, vagy semmivel. Én a vissza gombot nem is használom szinte...
2013. febr. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!