Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen színben vegyem a...

Milyen színben vegyem a Galaxy Note 2-t?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok kispóroltam egy Note 2-re de azon agyalok milyen színűt vegyek.Feketében vennék legszívesebben de sajna abban a színben nincs csak a szürke és a fehér.A fehér nem lányos teló sztem szóval aval nincs gond és nagyon tetszik de valahogy mégis a szürke is tetszik.Nem tudom eldönteni milyet vegyek.Szerintetek melyiket inkább?Abban ugye előnyös a szürke,hogy nem látszik annyira a kosz,mint a fehéren de ez nem lenne olyan nagy gond nem hinném,hogy olyan helyre kerülne a telefon,ahol koszosodhat.Ti szerintetek melyiket vegyem?

2013. febr. 1. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:

az amelyik neked tettszik.

Amúgy én szürkét vennék.

2013. febr. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs feketében, akkor szürke.
2013. febr. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

első vagyok:

Én 15 évesen nem biztos hogy vennék ilyen telefont. A sok brazil bűnöző célpontjává válsz

2013. febr. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lol!:P Hát már a mai világva 10 éveseknek ilyenje van vagy iphone 5 amugy láttam már sok olyan kérdést h 14 évesen van ilyenje.Nem tudom mivel nekem mind 2 tetszik várok még válazokat és amelyik szinből több lesz azt veszem:)
2013. febr. 1. 18:33
 5/9 A kérdező kommentje:
világba*
2013. febr. 1. 18:34
 6/9 anonim ***** válasza:

Másodjára sem sikerült leírnod helyesen.... *világban


Egyébként meg szürke.Akármit csinálsz a fehér műanyaggal, akár selyemkendőben is tárolhatod, akkor is meg fog látszódni rajta minden apró karc, kopás, kosz, horzsolás.


Tehát inkább a szürkét.És valamivel férfiasabb is, mint a fehér.Igaz, hogy unisex szín, de elsősorban még mindig a női vásárló potenciált célozzák meg ezzel a színnel.

2013. febr. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

első vagyok:

De ez Magyarország.

Amúgy én sem ellenzem hogy vegyél csak úgy írtam :)

2013. febr. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igazad van világban ha jobban meggondolom :PPPP Amugy sztem szürkét veszek meg koszokat nagyon kerulni szeretnem de ami a fehérbe inkább tetszik hogy a kijelzo mikor levan zárva tök szépen néz ki ahogy látszik a fekete kijelző a fehér szÍn közepében,meg ami méginkább jobban látszik a fémszÍnű cucc az oldalán ami nagyon passzol a fehér mellé de a haveromnak mini 2-je van és ott is van ilyen cucc pedig csak fél éves a telefon kb és már megkopott keményen,na ez fehéren belegondolok borzaszto mert sokkal jobban látszik,szóval aszem szürkét fogok venni,kár nincs feketében mert akk gondolkodás nélkul azt venném.Ami kicsit taszÍt a szürkében hogy egy kicsit látszanak csÍkok vÍzszintesen az a csiszolt valami a fehér tiszta fehér semmi nincs benne de sztem sok idő után olyan sem lenne mint amilyen a szürke xd.Szóval szürkét veszek eldöntöttem kösz a válaszokat!:)
2013. febr. 1. 19:02
 9/9 anonim válasza:
Nekem a fehér tetszik
2013. máj. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!