Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudtok ajánlani csepp, pór és...

Tudtok ajánlani csepp, pór és ütés álló telefon márkákat?!

Figyelt kérdés
Persze nem a sonim nak 100.000-200.000 Ft-os telefonjaira gondoljatok nagyon max 40.000 Ft a lélektani határom és azért 2"-nál nagyobb képernyője legyen!

2013. febr. 1. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Motorola Defy 45-50
2013. febr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja és ne okos telefon most is az van semmire nem jó még kis cipőben járnak ezek! A mostanival is hetente járom a szervízt!!!
2013. febr. 1. 20:49
 3/7 anonim ***** válasza:

Az okostelefonok max. neked nem jönnek be.


Amúgy az Evolve telefonjait is érdemes lenne megnézni. Hasonlóak a Sonimhoz csak ezek olcsóbbak. Meg a Samsung xcover 271 is egész jó strapatelefon.

2013. febr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hülyeségről beszélsz, már évek óta nem járnak gyerekcipőben az okostelefonok.
2013. febr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Figyel egyik családtagomnak samsung galaxy ace e van állandóan megünk a szervízbe! Nekem sony ericsson live om van én is állandóan járok! Még soroljam..... Azért okostelókhoz értek és ezt még fejleszteni kéne!
2013. febr. 1. 20:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Az hogy te 1000 okostelóból 1 "állandó szervízes" kifogtál nem jelenti azt hogy sz*rok. Amúgy 2011 konstrukcióról beszélsz.
2013. febr. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is Live om van 1 éve és semmi baj nem volt vele hogy nem tudsz vigyázni a készülékedre az egyedül a te hibád

amúgy a válaszom Xperia GO

2013. febr. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!