Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S 3 vagy...

Csassz kérdése:

Samsung Galaxy S 3 vagy Iphone 4S? Szerintetek melyik a jobb telefon?

Figyelt kérdés
telefont szeretnék kérni a szüleimtől szülinapomra és kíváncsi vagyok a véleményetekre, hogy melyik a jobb.:)
2013. febr. 1. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
A Samsung GS3 az iPhone 5-tel összehasonlítandó. A kettő közül pedig neked kell eldöntened, hogy mit akarsz. Android: Egy nyitott rendszert, ami testre szabható, és egy idő után nem jönnek rá frissítések. iOS:Egy zárt,de gyors (a másik is az,de ez gyorsabb) amire sokáig jönnek frissítések. Aztán a Google Playben több az ingyenes app, mint az App Store-ban.
2013. febr. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. egyik barátnőm azt mondja, hogy az iphone szar. de mindenkinek a saját véleménye számít
2013. febr. 1. 21:09
 3/11 anonim ***** válasza:

Az iPhone 5-re tovább fog jönni a frissítés, de az jelentéktelen újításokat hoz csak.. Nem ugrik akkorát, mint az Android frissítésenként.

Én az S3-ra tippelek, viszont neked mikor is van a szülinapod? Mert ha később, akkor az S4-et válaszd..

2013. febr. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30%

Előbb tisztázni kéne hány éves is vagy? Végül is mindegy, szüleid biztosan nagyon jól keresnek, hogyha te csak úgy kérsz egy telefont a szüleidtől és meg is kapod! Pláne hogy a 150k+ kategóriából sikerült megnevezned két telót!

Mielőtt hozzáérne a segged a hideg falhoz és visszatérsz a valóságba, megpróbállak jómagam felébreszteni!

Mindkettő egy rakás szar!

Az android egy annyira optimalizálatlan rendszer, hogy 4mag ide vagy oda, jobban szaggat mint nagymamám a tésztát! Tele van bugokkal, jobban fagy mint a windows, a hátam közepére sem kéne! Ez szánalmas egy ilyen drága készülék esetében.

A másik meg túlságosan is zárt, szinte csak apple termékekkel tud kommunikálni! Szar lesz majd a haverok szemébe nézni, hogy egy rohadt fájlt nem tudsz átküldeni a 200k-s telóddal. Na ez a másik szánalomtenger!

Ha jót akarsz magadnak, Windows Phone 8-at kérsz.

2013. febr. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 dastan01 ***** válasza:
S3 nak erosebb hardvere es szerintem gyorsabb is 4s nel de ios jobb minta adroid!
2013. febr. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4-es: te utoljára 600Mhz-es androidot láttál. Nekem Sony Xperia S-em van, és még soha semmi sem tudta megakasztani.
2013. febr. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
4S. :)
2013. febr. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
márciusban leszek 16. és nem keresnek jól a szüleim, most az egyszer endegik ezt szóval olyat szeretnék kérni ami jó is meg nekem is tetszik. köszönöm a válaszokat:)
2013. febr. 2. 21:13
 9/11 anonim válasza:
Szerintem iPhone 4S-t kérjél.Nekem is az van.Rengetegen letámadtak hogy egy egoista sznob vagyok,mert ilyen telefont kaptam,pedig egyátalán nem volt igazuk.Nagyon jó telefon,és nagyon sok kiegészítőt tudsz hozzá venni,valamint jobb játékok vannak rajta,mint az Androidon.+Nagyon gyors,sok a tárhely.
2013. febr. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Iphone jobb.
2013. febr. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!