Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek HTC One S, vagy...

Szerintetek HTC One S, vagy Sony Xperia S?

Figyelt kérdés
Inkább játékra kell a telefon, és ezt a kettőt találtam a legjobbnak. Szerintetek melyiket kéne inkább? nem tudok dönteni.

2013. febr. 1. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Ha GSM boltból veszed: One S

Ha valamelyik szolgáltatótól: Xperia S


Ennek az oka, hogy a One S-nek két fajtáját forgalmazzák itthon, a GSM boltok a sokkal erősebb Snapdragon S4 procival szereltet, szolgáltatók meg a jóval gyengébb Snapdragon S3-mal szerelt verziót.

Xperia S-ben Snapdragon S3 van, viszont ezen kívül kb mindenben jobb, mint a One S (kijelző felbontása, kamera, stb.), tehát csak a procin múlik.

Játékra ajánlott az S4-es széria.

2013. febr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen arról a bizonyos dologról hallottam, hogy nem tudnak annyi 2magos procit gyártani mint amennyi kellene, ezért 1.7es 1mgaosat árulnak egyes helyeken (ha jól tudom). Amúgy T-Mobilos vagyok. Akkor a T-Mobilnál az sony-t vegyem?
2013. febr. 1. 22:30
 3/9 anonim ***** válasza:

#2


Ez szerintem hülyeség, ha nem tudnak eleget gyártani akkor egyszerűen készlethiány van, de nem kicserélik a procit.


De ha T-nél vagy akkor amúgy is felesleges ezzel foglalkozni, onnan Xperia S a nyerő.

2013. febr. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 bp1985 ***** válasza:
Egy telefont nem gyártanak 2 féle procival... A htc meg főleg nem engedné meg magának.
2013. febr. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem. Szóval akkor Sony-t vegyek, mert T mobilos vagyok. Köszi a segítséget!
2013. febr. 2. 08:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, akkor az xperia s-t vedd.
2013. febr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4-es: Amcsiföldön a szolgáltatók 2 magos Galaxy S3-akat árulnak csak, hogy példát mondjadk.
2013. febr. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A Samsungok alapvetően nem tetszenek sajnos. De szerintem Sony Xperia S-t fogok venni. Köszi a segítséget!
2013. febr. 2. 21:46
 9/9 anonim válasza:
Htc one s
2013. febr. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!