Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefon a Huawei...

Milyen telefon a Huawei Ascend Y200? Megéri megvenni?

Figyelt kérdés
Most tervezek telefont venni és vele szemezek. Jónak tűnik, de félek, hogy megbánnám. Szerintetek megéri? Akinek van, mi a tapasztalata vele kapcsolatban?
2013. febr. 1. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:

256 mega RAM nagyon kevés, néha ha nem bírja akkor egyszerűen bezárja amit épp csinálsz. Pl. pár komolyabb honlapot ez miatt már meg sem tud nyitni.

Ez miatt azt mondom kihagyós, pedig minden más jó lenne (persze árához képest).

2013. febr. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél egy xperia tipo-t. Az sokkal jobb minden téren, és nem sokkalbdrágáb.
2013. febr. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is nem rég vettem egy huawei ascend y200 at. Tapasztalat annyi hogy k@rva jó a teló. Memória kártyát teszel bele azt kész. Minden jó internet nagyon gyors zene meg minden. Viszont van egy Achiles sarka...-------- a kamerája csak 3.2 mpixel és vaku sincs. Viszont ahhoz képest jó képet csinál. Szerintem vedd meg újonnan is 20 ezer. A Sony Xperia Tipo vadonatúj-an + 40-50 ezer van különbség :/ :)
2013. febr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sztem vedd meg nagyon nagy teló :)

Én mondjuk már szétbuheráltam úgy nincs ram gondja...

2013. febr. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!