Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A mobilinternetem működik...

A mobilinternetem működik külföldön is? (Djuice-os vagyok)

Figyelt kérdés
2013. febr. 1. 23:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Működik csak jó drága.
2013. febr. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nekem úgy van, hogy 14-étől 14-ig van a ciklus, van 100MB adatforgalmam, aztán korlátozódik valamelyest. Mindez 700 forintba kerül, hiába van bekapcsolva egész nap, akkor is 700 forintot von le az egyenlegemből.


Ezért kérdezem, hogy ha külföldön használom, akkor ugyanígy van vagy pedig akár 4-5 ezret is összehozhatok. Az oldalukon nem találtam ezzel kapcsolatban semmit.

2013. febr. 1. 23:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez a csomag csak belföldre vonatkozik.
2013. febr. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"akkor ugyanígy van vagy pedig akár 4-5 ezret is összehozhatok"

egy nullát kifelejtettél a végéről ...

2013. febr. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem csak egy nullát.

100 megával akár félmillás számlát is összehozhatsz.



[link]

2013. febr. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

De ne aggódj, százezrenként kapsz sms-t az egyenlegedről.

:)


Anyám, add el a házat, megyek külföldre facebookozni.

2013. febr. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél az adott országban jelenlévő egyik szolgáltatótól feltöltős simet. Pár száz ezerrel olcsóbban fogsz kijönni.
2013. febr. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hahaha. :D Köszi srácok, megmosolyogtatott egy-egy hozzászólás. Majd bemegyek és megkérdezem személyesen, hogy mi lenne a legmegfelelőbb.
2013. febr. 2. 13:59
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem nincs értelme bemenjél, mert nem tudnak segíteni a külföldi mobilnet csomag vásárlásánál, arra abban az országban kell előfizess egy helyi szolgáltatónál.
2013. febr. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!