Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont érdemes venni...

Milyen telefont érdemes venni mostanában?

Figyelt kérdés
Okos telefont szeretnék venni, de nem tudom eldönteni milyen típusú éri meg, mint árban és tudásban. Mit ajánlatok, melyik mostanában a befutó, ami nincs vészes árban?
2013. febr. 1. 23:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Sony Xperia U - 45000

Sony Xperia P - 65000

2013. febr. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mennyiért?

Egyébként meg nézelődj az Xperia-k háza táján, mert mindegyik megéri az árát, kivéve az Xperia J-t és Miro-t.

2013. febr. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, xperia nekem túl egyhangú...play áruház nemvalami kreatív és tele van hülyeségekkel.. meg szerintem kb xperia x10 meg az újak között hangyányi a külömbség. De van amiben mégis bejönnek az újak, de nehezen tudok dönteni a mostani mobilkészülékek közül. Nem tudok dűlőre jutni, melyik éri meg mint árban mint tudásban legjobban. Még szeretnék komikat!!! indoklással !
2013. febr. 4. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!