Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most vettem egy samsung...

Most vettem egy samsung galaxy s3 lte mobilt.16giga a belső tárhelye és 2giga ram van benn. A készülék azt irja hogy az összes tárhely 10giga és 1,2 gigam fut a ram. Lehet hogy az android 6giga tárhelyet foglal és 0,8gigára lefoglalja a ramot?

Figyelt kérdés

2013. febr. 2. 00:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Abból a 16GB-ból gondolom lejön még valamekkora rész az alkalmazásoknak, meg lejön egy kevés a rendszernek és így marad 10GB szabadon felhasználható tárhely. Tehát nem csak a rendszer visz el 6GB-ot.
2013. febr. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
717mb foglalt. azt irja hogy az összes tárhely 10.94giga nem a szabad hanem az összes. akkor a maradék 5öt az android viszi el? nem sok az egy kicsit neki?
2013. febr. 2. 00:49
 3/5 anonim ***** válasza:

De, az sok.

Nekem 16 gigából több, mint 14 szabad (igaz, az nem SGS3), legrosszabb esetben is 12-13-nak kéne lennie összesen. Android+TouchWiz meg mindennel együtt 6 gigát nem foglalhatnak.

A 0,8 giga RAM simán elképzelhető, gondolom azért pár program már meg van nyitva úgy van ennyi, de ez még nem annyira durva.


Rootolás után Titanium Backup-ot telepíted és törölhetsz bármilyen programot, szóval felszabadíthatsz pár gigát.

2013. febr. 2. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem az s3asomon 10-11 az eleve szabad hely, úgyhogy szerintem normális
2013. febr. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Konzol94 ***** válasza:
töltsd le a memory status nevű alkalmazást és nézd meg abban mennyit ír total ramhoz. Én a sima s3-t vettem és nálam 832,3MB -t ír ki total memorynak. Természetesen 1gb rammal reklámozzák. Lehet, hogy ezen spórolnak a samsungnál?
2013. febr. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!