Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hallgat valaki zenét Alcatel...

Hallgat valaki zenét Alcatel OT 995 készüléken?

Figyelt kérdés

Jelenleg SE Live With Walkman készülékem van előtte pedig Nokia 5800 Xpress Music. volt tehát nekem fontos hogy zenei téren jó legyen.

Mi a vélemyényetek róla? mennyire szól jól, mennyire hangos egy normális fülhallgatóval?

illetve az előddel (990) volt egy olyan hiba hogy fülhallgató használatával nem működött a teló mikrofonja így ha hívott valaki akkor nem tudtam vele beszélni csak ha kihúztam a fülest. (ismétlem Fülest nem headsetet)

Várom a véleményeket. Előre is köszi :)



2013. febr. 2. 01:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Ma már az összes telefon jól szól, kivéve az olcsó gagyik, de az OT995 már nem az, szóval nem kell foglalkozni azzal, hogy hogy fog szólni fülhallgatóval.

Illetve rootolás után Beats Audio meg AC!D Audio meg bármilyen zenejavító szoftver felrakható rá, amitől tényleg már teljesértékű zenemobil.

2013. febr. 2. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sajnos igen is kell vele foglalkozni mivel az eddigi 5-6 androidos készülékemből az SE Live az egyetlen ami jól szól.

és az sem igaz hogy a gagyik nem szólnak jól mivel volt egy DPS Dream táblagépem és az az eddigi összes telómat überelte. olyan hangereje volt hogy maxon már biztos hogy halláskárosodást okozna. és hozzáteszem hogy Winampal gyönyörűen szólt. a jelenlegi készülékemről ez már nem mondható el mivel a dedikált Walkman hangos Winampal viszont valamiért halk. ha növelem a belső hangerőt akkor pedig torzít. úgyhogy olyan ember véleményét szeretném kérni akinek van ilyen készüléke.

2013. febr. 2. 06:50
 3/4 anonim ***** válasza:
szépen szól jó füles van hozzá... nekem van nem rosz ajánlom nekem bejött
2013. febr. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem de mi a helyzet az általam említett hibával?

tehát lehet rajta telefonálni úgy hogy a fülhallgató csatlakoztatva van? (De mégegyszer mondom nem mikrofonos headset hanem sima 3.5-es fülhallgató) mert a 990-en nem lehetett

2013. febr. 3. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!