Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom használni a...

Miért nem tudom használni a MicroSD kártyát?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az a problémám, hogy a microsd olvasóm, gondolt egyet és azóta nem akar működni. Alig használtam, és ha bedugom a gépbe van hogy fel sem ismeri, ha meg igen, akkor kiírja üres meghajtónak, hiába van benne a kártya.

Vettem vmi univerzális kártyaolvasót, de azzal sem jobb a helyzet. USB-t bedugom, világít az olvasó jelzőfénye, de ha beledugom a microsd kártyát, akkor sem történik semmi.


Mit kéne tennem? Nézegettem olyan adatkábeleket ami jó lenne a telefonomhoz, sztem olyat próbálok legközelebb, de ha tudnátok, hogy mi a probléma az olvasóimmal, és lenne megoldás, azt megköszönném. :)



2013. febr. 2. 07:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbáld ki másik gépben is.

Ha ott se megy akkor add el.


A másik dolog hogy a kártyaolvasók többsége nem hotswapos, szóval ha be van dugva a gépbe és ki-be tologatod a kártyát akkor az hazavágja.


A helyes sorrend:

Kártya be.

USB be.

Gép telepít ha még abba a portba nem járt az eszköz:

[link]

Használat.

USB eltávolítás a menüből:

[link]

Megvárni míg kiírja a gép a biztonságos eltávolítást.

[link]

Ha azt írja ki hogy nem távolítható el, kiírja azt is hogy miért, általában használatban van egy megnyitott program miatt, be kell zárni és újra próbálni.

USB ki.

Kártya ki.


Ha nem így használtad akkor most már tudod hogy kellett volna.

2013. febr. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

drága ,a leírásodból az sem derül ki,hogy mégis mi a rossz ,

-a kártyád,vagy pedig a kártyaolvasód ?

2013. febr. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mivel nem írtam hogy a mobil ne olvasná, hogy lenne rossz a kártya?

De am pont úgy használtam, mint ahogy leírtad.

2013. febr. 2. 14:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor semmi gond, elhajínthatod az olvasót.
2013. febr. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!