Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia Ray készülékemre...

Xperia Ray készülékemre hogyan instalálhatom a 2.3.4-es rendszert?

Figyelt kérdés
Frissítettem 4.0.4-es rendszerre de nem olyan szépen fut .Megakad.Ez még a kisebbik baj de Wi-Fi hálózatra is csak korlátolt időre léphetek fel.Nézegetek videókat és egyszer megáll a videó és szétcsatlakozik.Utána a büdös életben nem csatlakozna.Csak akkor ha kikapcsolom a telót és a Wi-Fit aztán be.Szóval van ilyen Flashtool vagy milyen programom azzal már próbálkoztam de ugyanúgy a 4.0.4-et rakja rá.Ha valaki leírná hogy hogyan kell nagyon megköszönném!
2013. febr. 2. 09:45
 1/6 Beviz Elek ***** válasza:

2 dolog.


1. Gondolom 2.3-ról frissìtèsnèl megmaradtak az adataid (tehàt nem ùj szoftver van, neked ùj 4.0-t kène felrakni).

2. Flashtoollal azt a szoftvert tudod felrakni, amelyiket letöltöd. Gondolom ha ùjraraktad ès 4.0 lett rajta, akkor azt töltötted le... töltsd le a gyàri 2.3at ès azt tedd fel.

2013. febr. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És azt honnan tölthetem le?
2013. febr. 2. 10:02
 3/6 A kérdező kommentje:

Nekem 4.0 van most rajta és azt szeretném ha 2.3.4 legyen.

Mert a 4.0 egyenlő a nagy rakás...

2013. febr. 2. 10:03
 4/6 Beviz Elek ***** válasza:

Ìrd be gugliba, hogy st18i 2.3.4 official (=stock) firmware (=rom).

Sok a rossz link, de valamelyik csak jó lesz...

2013. febr. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a netet amúgy meg lehet oldani új fw-vel a routerhez... ez a ICS hibája, hogy kényeskedik a wifikkel
2013. febr. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Siker felraknom a rendszert! Köszönöm a segítséget!! :D
2013. febr. 2. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!