Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 3720c telefonomat ha a...

Nokia 3720c telefonomat ha a számítógéppel a Nokia PC Suite programon keresztül használom, akkor az fogyasztja-e a telefon akkuját akkor is, ha nem csinálok vele semmit?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy csak akkor fogyasztja a telefon töltöttségét, ha csinálok a szoftveren keresztül valamit (naptárbejegyzés, hívás, SMS, másolás, stb. műveletek), ha pedig nem csinálok vele semmit, csak összekötve hagyom a két gépet az USB kábelen keresztül, akkor nem fogyasztja a telefonakku töltöttségét?
2013. febr. 2. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha össze van kapcsolva a géppel, akkor közben töltődik is.
2013. febr. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Arra vagyok kíváncsi, hogy ha mondjuk akár egész nap összekötve hagyom a két készüléket a kis-USB-USB kábelen keresztül - és aktívan hagyom a PC Suite programot, akkor csak olyan esetben fogyasztja-e ez az összeköttetés a telefon akkujának töltöttségét, ha a számítógépről indítok valamilyen műveletet, vagy maga ez a kapcsolat és az, hogy a szoftver aktiválva van a számítógépen, eleve fogyasztja a telefon töltöttségét...
2013. febr. 2. 10:12
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez a fajta telefon nem töltődik közben USB-n keresztül, ezt már kiderítettem; ugyanis a töltőnek külön bemenete van, ami nem kis USB, hanem egészen más formája van. Meg ha töltené, közben a telefon a kijelzőjén mutatná, hogy ő töltődik. Azért írtam ki direkt a telefon típusát. Azt elfogadom, hogy nem tölti közben, de vajon nem is fogyasztja-e? Mert ha nem, akkor amikor otthon vagyok; lehet, hogy akár végig a PC-vel összekötve tartanám a telefont.
2013. febr. 2. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!