Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valóban torz a hangja a...

Valóban torz a hangja a Viber-nek ha mindkét fél mobilnetről használja?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy megszakad a hívás és torz a hangja. Nektek mi a tapasztalat ez ügyben?

2013. febr. 2. 17:15
 1/9 anonim válasza:
Meg alig lehet érteni amit a másik mond... csak wifivel ajánlatos de csak akkor ha mind2 félnek wifije van
2013. febr. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én a minap a Skype-ot teszteltem mobilnettel, annál teljesen jó volt a hangminőség. Ezek szerint jobb a Skype?
2013. febr. 2. 17:39
 3/9 Balázs88 ***** válasza:

Rájöttem már én is hogy a viber egy rakás szar hívás téren.


A Line: free calls & message és a Kako talk is ezerszer jobb nála.

A Line olyan mint ha tényleg telefonálna az ember.

2013. febr. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hiaba szar, ha egyszer az van elterjedve.. Ez olyan, mint hogy a Google+ is ezerszer jobb, mint a Facebook, de nem tudok teljes mertekben atterni ra, mert mindenki a masikat hasznalja.

Na nem offolok tovabb

2013. febr. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint én kivétel vagyok. Barátnőm Tmobilos én Telenoros, és útközben mindketten a kerettúllépés miatt lelassított mobilneten keresztül használjuk és a hangminőség KIVÁLÓ, jobb, mint a GSM hívás. Ebben az esetben egyetlen nagy hátrány, hogy kb.2-3 másodpercet késik a hang, tehát politikai vitára alkalmatlan a dolog, de arra, hogy elmeséld egy napod vagy halld a másik hangját, hogy összeszedjétek, hogy mi kell a hipermárketbő, arra több, mint mesésen kiváló. Ha wifin használjuk, akkor a fenti korlát is leomlik, és csúcs hangminőséget kapunk.
2013. febr. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Balázs88 ***** válasza:

Lehet egy városba lévő hívásnál jó a viber,

de 25km távolságba már szart nem ér még wifin se!

Én ezért tértem át a Line-ra.

Ezért nálam már jobb mint a viber

2013. febr. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát én 180 km-rel odébb beszéltem, szóval na :-)
2013. febr. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Balázs88 ***** válasza:

Érdekes.

Nem 20ezer forintos telefonokról beszélek.

Nálam akkor is gyenge, de sokan panaszkodtak már erre Play en is.

Mind1 találtam jobbat én azt használom.

Ha nálad jó akkor használd addig!

2013. febr. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én egy ZTE Blade-ről tolom, szóval erről ennyit :D De a lényeg természetesen, hogy találtál egy jobbat.
2013. febr. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!