Ingyen telefon!?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a helyzet, hogy az egyik barátom az egyik magyar telefon szolgáltatónál dolgozik és azt mondta, hogy tudna nekem szerezni ingyen telefont anélkül, hogy utána drága díjcsomagot kelljen fizetnem. Az elmélet az hogy valaki más nevére iratja a számlát de viszont az én címemre küldik ki a telefont. Azt mondta hogy annyi rizikó van benne hogy visszakérik a telefont de azt mondta hogy mondjam azt hogy elajándékoztam már és/vagy engem felhívott a szolgáltató "diszpéchere" és megkaptam a telefont nincs semmi félreértés. Szeintetek érdemes lenne megpróbálni? egyébként sony ion sony j iphone4 és s3

2013. febr. 2. 18:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
Tök jó, hogy kiírtad ide.
2013. febr. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
miért?
2013. febr. 2. 18:26
 3/14 anonim ***** válasza:
59%

És ezek után senki sem fogja megütni a bokáját. A szolgáltató csak úgy simán benyel egy -100e Ft-os buktát. Elég durván naívak vagytok ha egyáltalán nem kamu az egész.


Ennyire hülyék dolgoznának bármelyik szolgáltatónál, hogy nem jönnének rá?

Az nem gond, hogy személyivel kell igazolni, hogy ki az átvevő, meg alá kell írni a szerződést és egyéb apróságok?


Egy nagy kamu az egész.

2013. febr. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Figyelj köszönöm a válaszodat de nyilván azért írtam ide ki ezt a kérdést mert kételkedek, szóval nem vagyok naív!
2013. febr. 2. 18:30
 5/14 anonim ***** válasza:
62%

Akkor meg gondolkozzál mielőtt elhiszel egy ekkora baromságot.


Szerinted nem kell szerződést aláírni, amikor átveszed a telefont? Mégis ki fogja, hogyha nem te? Majd a szomszéd józsibácsi csak úgy aláírogat bármit te meg megkapod a telefont?


Agyrém, hogy az emberek mennyire nem gondolkodnak.

2013. febr. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ de azért a 62%-os jó válaszadói arányoddal azért mást is meghallgatnék:)
2013. febr. 2. 18:35
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Látom kicsit sem vagy naív. A gyk működését meg még ennyire sem ismered. Beírok pár választ egy iPhone vagy egy Android topicba jön a sok ellentáboros és lepontoz. De te csak rugózzál a százalékokon, mert gondolkodni azt nem tudsz.
2013. febr. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%
igazából megteheti, sőt használhatod is egy darabig. ezután vagy te szívod meg azzal, hogy egyszercsak le lesz tiltva a telefon, másik eset, hogy ez kiderül, így minimum a haverod kirugják, de akár fel is jelenthetik mondjuk lopásért(ha csak úgy "pult alól" adna neked egy telót), csalásért, okirathamisításért(ha ténylegesen kiállít egy fiktív személy nevére előfizetést), mivel a szerződésen nem csak a vevő, hanem az ügyintéző is aláírja..innentől ő bukik le. szerintem ezt ő is tudná, ha gondolkozna...(Y)
2013. febr. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Utolsó válsazolo! Köszönöm először is a válaszod. Azt szeretném mondani, hogy a barátom 1-2 hét mulva kilép és azt mondta, hogy par nappal elotte csinalna ezt...így más a helyzet vagy nem? már csak szimpla kíváncsiságból mert rájöttem, hogy nem érdemes megpróbálni:)
2013. febr. 3. 09:50
 10/14 anonim ***** válasza:
87%
akkor is fel tudják jelenteni. nem fog attól eltűnni, hogy felmond.
2013. febr. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!