Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung i8150 Galaxy W telefon...

Samsung i8150 Galaxy W telefonommal mi a hiba?

Figyelt kérdés

Pár órával ezelőttig 100%-osan működött. Majd egyik percről a másikra nem ismerte fel a memóriakártyámat. Kivettem, visszatettem. A következő hibaüzenet jelent meg: Android System: Because google limits the following apps cannot be killed please click to force close from application info, az ikon pedig a 3g WATCHDOG volt. Letöröltem ezt az alkalmazást, ennek ellenére sem ismeri fel a memóriakártyát.

SEGÍTSETEK légyszi!


2013. febr. 2. 18:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nézd meg hogy a géped látja e a kártyát, hogy ki tudd szűrni a kártya meghibásodást.
2013. febr. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sajnos micro sd-t nem tudok a laptopomba betenni. Átalakítóm nincs. :(
2013. febr. 2. 18:39
 3/11 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam egy másik memóriakártyával is, azzal is ugyanez a helyzet.
2013. febr. 2. 18:44
 4/11 anonim ***** válasza:

próbálj egy gyári visszaállítást hátha csak egy program hiba

(minden adatot töröl)

2013. febr. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Megcsnáltam. Ugyanaz. "Helyezze be a mem.kártyát!"

.... Szóval sajnos ugyanaz a helyzet, annyi különbséggel, hogy elveszett az összes programom is.

2013. febr. 2. 19:19
 6/11 anonim ***** válasza:

Még is csak kell szerezni egy adaptert és megpróbálni felismeretetni windowson vagy linuxon.

Bele próbálni egy ures fat-ra formázott kártyát. ha azt se látja akkor lehet hogy hardver hiba

2013. febr. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ha az utóbbi lenne a hiba (hardver), akkor mi a megoldás?

Azért kérdezem csak, mert az én jelenlegi mem.cardom 8 gigás, kipróbáltam egy 4-essel is, és azt sem ismeri fel.

2013. febr. 3. 10:20
 8/11 anonim ***** válasza:

ha hardver hiba akkor szerviz, hívhatod a szerviz futárt

a 4gb-os amit próbáltál mire volt formázva?

2013. febr. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Passz! Régi telefonomban volt. jelenleg ki sem tudom más telefonban próbálni őket. Kifújtam, megtakarítottam (egyébként is tokban van) nem tudom mi lehet a bibi.
2013. febr. 3. 12:02
 10/11 A kérdező kommentje:
A telefonom NEM ismeri fel a memóriakártyát, viszont a netbookom IGEN. Formáztam is, de az sem volt megoldás. Nem tudom mi lehet a hiba.
2013. febr. 3. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!