Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia U mikrofon probléma?

Xperia U mikrofon probléma?

Figyelt kérdés

Van egy Xperia U st25i telefonom,és az a baj hogy a mikrofonja nagyon gyenge, vagyis amikor videózok, elég közel van a hangforráshoz,akkor a lejátszás közben szinte alig hallatszik valami :(

lehet ennek csinálni valamit?

a telefon még csak 3 hetes..


2013. febr. 2. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is U-m van, és nálam is megvan a probléma, úgyhogy szerintem ez nem egyedi :/
2013. febr. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nagyon fontos lenne :( hiszen sokat videózok ,és a hang nagyon halkan,vagy szinte egyálltalán nem hallatszik!
2013. febr. 4. 19:08
 3/7 anonim válasza:
Üdv. Nekem is U-m van, de nekem nincs ilyen probléma, vagy még nem tűnt fel. Amikor visszanézitek a felvett videót, és médialejátszás hangerejét maxra veszitek, akkor is halk a videó?
2013. febr. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen :|
2013. febr. 5. 19:37
 5/7 charee válasza:
Fólia a hátsó kamerán, ha nem távolítod el, a kép minősége gyengébb lehet, és esetenként a hangszóróra is rálóghat! Hátlap levétele után hozzáférsz.
2013. febr. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A kamera lencséjéről már levettem a kis fóliát.

De megnézem.köszi

2013. febr. 17. 11:46
 7/7 A kérdező kommentje:
Ugyan az a probléma =|
2013. febr. 22. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!