Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A sony xperia p-nek az alsó...

A sony xperia p-nek az alsó átlátszó csíkja világít? (lent)

Figyelt kérdés
Ha igen akkor mikor és milyen színekben?És vélemény a telefonról?Mert ilyet akarok venni.
2013. febr. 3. 09:15
 1/2 anonim ***** válasza:

hali az Xperia P -nek csak egy színben világít a lenti ,,csíkja'' ugyanúgy mint az Xperia S-nek

nekem Xperia U-m van ,és rengeteg színben világít, tehát zöld,sárga,fehér,kék, amilyet akarsz, ha váltassz Témát ( XPERIA U) akkor úgy világít amilyen a téma

...

Xperia P= csak EGY szín.

egyébként én szerintem egy jó telefon lehet,mert Alumínium ház, nfc, dlna, 8mpx camera, bright magic technológia :)

2013. febr. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak fehér színben, és zseniális. A white Magic rém hasznos, a képernyő gyönyörű, a zenelejátszás az xLOUD miatt királyság. Egyébként könnyedén visz mindent, nem fagy le.
2013. febr. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!